Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)

16:44 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.

Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar.

Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një fejesë dhe disa lidhje të dështuara

Në mesin e këtyre meshkujve shumica janë të famshëm.

Për të parë historitë e dashurisë të Tunës ndiqeni materialin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400