Në familjen e Ritës mbrëmë kishte festë, ja pse(FOTO)

15:51 / E martë, 13 Mars 2018
Rita Ora po vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.
Babai i saj, dje festoi ditëlindjen e padyshim që urimet më të mira i pranoi nga familja.

Në mbrëmje, çifti Vera dhe Nik Ora kishin dalur për të festuar në prani të njëri-tjetrit, ndërsa ishte nëna e Ritës ajo që solli disa imazhe në rrjete sociale.

Ajo e uroi përmes një fotografie të shkrepur shumë vite më parë, ndësa i shkroi edhe disa fjalë të ëmbla.

“Ju duhet të ndaloni së qenuri kaq i admirueshëm. Urime ditëlindja @oranick të dua”, shkroi Vera.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400