Më në fund roja e Kylie Jenner tregon të vërtetën rreth atësisë së Stormit

14:14 / E diell, 13 Maj 2018

Ka një muaj e gjysmë prej kur Kylie Jenner ka sjellë në jetë vajzën të cilën e pagëzoi me emrin Stormi.
Edhe pse u mundua të mbante privatësinë në nivelin e duhur, në momentin kur Kylie publikoi një imazh të vajzës, thashethemet morën ‘lumin”, shkruan lajmi.net.

Prej disa ditësh kanë qarkulluar thashetheme se babai i vajzës së Kylie Jenner, nuk është i dashuri i saj, Travis Scott, por roja Tim Chung.

Ky i fundit kishte vendosur të hesht për disa ditë radhazi, pasi kjo gjë i ndihmoi edhe të fitonte famë të madhe meqë ishte kryetemë e titujve rozë çdo ditë.

Madje, i ndalur nga reporterët e TMZ për ta pyetur se a janë të vërteta fjalët që kanë qarkulluar, ai vetëm buzëqeshi duke shtuar më shumë dyshimet.

Por, më në fund Tim ka vendosur të thyejë heshtjen duke treguar të vërtetën rreth gjithë kësaj historie, e që mohoi të ketë pasur diçka me Kylien.

“Unë jam person privat dhe nuk u përgjigjem thashethemeve apo historive qesharake që janë kaq shumë qesharake.

Me respektin më të thellë për Kylien, Travisin, vajzën e tyre dhe familjet e tyre, do doja të sqaroja të vërtetën dhe të them se veprimet e mia me Kylien dhe familjen e saj kanë qenë të limituara. Nuk ka ndonjë histori këtu dhe u kërkoj medieve të mos më përfshijnë në histori të tilla mosrespektuese për familjet e tyre.”, ka shkruar Tim.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400