Në këtë datë publikohet kënga e re nga Ronela Hajati

18:04 / E mërkure, 13 Qershor 2018
“Maje men”, është projekti i fundit që ka publikuar.

Dhe tani Ronela Hajati është në përgatitje të projektit të ri xhirimet e së cilit tashmë i ka përfunduar,

Pas “Maje men”, ajo kësaj radhe do të sjell këngën “Do ta luj”, që ka bërë të ditur se nesër do të publikohet.

“Nesër, #dotaluj”, është mbishkrimi sipër imazhit.

Kënga e fundit “Maje men”, tashmë numëron mbi 1 milion klikime në kanalin zyrtar Youtube.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400