Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë

23:26 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Këngëtarja Adelina Tahiri ka habitur gjithë ndjekësit e saj.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se fytyra e saj nuk ka qenë e njëjtë me të, shkruan lajmi.net

Kjo se, Adelina kishte vënë një maskë të zezë, për përmirësimin e lëkurës.

Në fakt, ajo shpesh ka qenë temë e medieve rozë për fytyrën e cila pa grim nuk është aspak në gjendje të mirë.

Të tilla janë edhe fotot më poshtë ku shihet fytyra reale e Adelinës.

screenshot_1sdfdfdsf

ademos

auto_21435954590

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400