Në lulëzim të plotë; Kim Kardashian tregon hiret ne kopertinë

15:51 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Ajo është një yll me famë mbarëbotërore.

Dhe Kim Kardashian dëshmoi edhe një herë se ndikimi i figurës së saj është global teksa pozoi për kopertinën e dhjetorit të revistës spanjolle ‘S Moda’.

Në foton bardhë e zi, 37-vjeçarja tregon hiret e saj me një fustan lëkure në ngjyrë të zezë që i zbulon shpatullat dhe këmbët, ndërkohë që shihet tek mban në qafë një ‘choker’ të zi lëkure me një lule të madhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400