Në puntantën e sontme, Luana është transformuar tërësisht

22:12 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Moderatorja Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar në mediet rozë.

Ajo tash e disa muaj po vazhdon të udhëheq programin “Shiko kush luan”, shkruan lajmi.net.

Në këtë emision, përveç të ftuarve dhe lojërave argëtuese që zhvillohen çdo javë, vëmendjen e merr edhe Luana.

Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka postuar një foto në të cilën tregon se sonte vjen më ndryshe prej herave të tjera.

Këtë herë, Luana vjen si brune, me flokë të gjata dhe me një fustan që e ka kombinuar aq mirë me ngjyrën e flokëve.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400