Nëna bukuroshe e Kidës shfaqet me fustan plot shkëlqim…E lë nën hije vajzën e saj…

00:30 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht.

Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme.
Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti. Ajo zakonisht shfaqet e veshur me shumë stil, por jo shpesh herë provokative.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me prindërit e saj. E vëmendja pa dyshim se është tek nëna e saj dhe fustani elegant që ka veshur.

Shikojeni vet postimin më poshtë…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400