Nëna e Leartës kopjon veshjen e Shyhretës në të njëtin aheng

01:44 / E shtunë, 21 Tetor 2017

 

Learta është ajo që i bashkon dy miket më të mira, Shyhretën dhe nënën e saj përcjell ORAinfo.

Në shumicën e postimeve të saj, ajo nuk i ndan ato.

Por, në foton e fundit vërehet diçka që nuk e kemi parë më herët. Shyhretja dhe mikja e saj me veshje të njëjta e që i vetmi dallim është ngjyra, kanë vendosur që me pamje të njëjtë të shkojnë në ahengun e përbashkët.

Megjithatë ato dyja duken shumë bukur në stilin e tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400