Nëna e Ledri Vulës duket shumë e dobët në këtë fotografi

09:50 / E mërkure, 16 Maj 2018

Xheraldina Vula njihet si një grua e shoqërueshme poashtu e suksesshme në punën që bën.

 Nëna e reperit Ledri Vula është komentuar shpesh në publik edhe për mbipeshën e saj, shkruan lajmi.net

Sa i përket kësaj edhe ajo vetë madje flet haptas me shikuesit dhe shoqërinë pasi disa herë pati treguar se ka provuar të dobësohet mirëpo të gjitha përpjekjet kanë qenë të kota.

Por nëse dëshironi ta shihni se si do të dukej Xheri e dobët, e tillë duket në imazhin e fundit të publikuar në Instagram.

Mund të ketë ndikuar ngjyra e zezë por sido që të jetë ajo duket në top formë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400