Nervozohet Fjolla Morina, ja kë e shan me nënë(Foto)

16:55 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Këngëtarja Fjolla Morina duket se së fundmi ka pasur në plan të aterojë nga Prishtina drejt një destinacioni tjetër, mirëpo nuk ka qenë e kënaqur aspak nga fluturimi me aeroplan.

Kështu të paktën ka bërë të ditur ajo përmes një fotografie të publikuar në lnstagram Story, ku shfaq një imazh nga dritarja e aeroplanit, teksa në mbishkrimin e fotografisë shan kompaninë e fluturimeve.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka qenë e inatosur me imazhin jashtë dritares apo dikë tjetër, megjithatë imazhi i gishtit të mesëm bashkë me emrin e kompanisë, bën të mendohet se fyerja i është drejtuar direkt asaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400