Nicky Minaj lë pa fjalë me gjoksin bombastik! (Foto)

14:31 / E shtunë, 25 Gusht 2018

Nicky Minaj është njëra nga reperet më të njohura në botë, si për muzikën ashtu edhe për pamjen e saj.
Këtë herë ajo vjen me imazhe të reja në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi vetëm në sytjena.

Në këto fotografi ajo kishte përdorur edhe një filtër të “Snapchat”, që sic duket është edhe i preferuari i saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400