Një baba si Mozzik, e zuri gjumi në spital me vajzën e porsalindur në duar (FOTO)

18:29 / E mërkure, 19 Dhjetor 2018

Reperi i njohur nga Ferizaji, Mozzik, dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, janë bërë dje (e martë) prindër për herë të parë.

Çifti mirëpritën në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Hana.

Teksa që të dy vendosën të bëjnë dedikime të veçanta në rrjetin social Instagram, një gjë shumë e veçantë ndodhi edhe në orët e vona.

Ishte vet Loredana ajo e cila ndau me ndjekësit e saj në InstaStory një imazh të Mozzikit, ku shfaqej bashkë me vajzën e porsalindur në duar.
Nga pamja, shihet se reperin e ka zënë gjumi në këtë pozicion, teksa mbante në duar më të ëmblën e tij.

Kjo ka lënë të kuptohet se nata e mbrëmshme ka qenë një ndër më të veçantat për çiftin e njohur të shoubizit shqiptar.

Vet Mozzik e përshkroi ndjenjën e të bëri baba si më të bukurën në botë, e ndërsa Loredana u shpreh duke thënë se qëllimi i saj gjithmonë kishte qenë familje, dhe më në fund ndjehet e plotësuar. /Telegrafi/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400