Një baba si Patrisi, kështu e ushqen Tianin në park (Foto)

16:28 / E premte, 19 Maj 2017

Çifti i njohur këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, janë duke përjetuar ditët më të lumtura në jetën e tyre.

Pak ditë më parë, Tuna e Patrisi u bënë prindër për herë të parë, duke pagëzuar djalin e tyre me emrin Tian, transmeton Gazeta Express.

Që nga momenti kur ka lindur Tuna, Patrisi ka dëshmuar për të gjithë fansat e tij se është një baba shumë i përkushtuar.

Patrisi pothuajse çdo ditë publikon imazhe të djalit të tij, i cili ia dha epitetin baba.

E në këto ditë të bukura me diell, Patrisi ka vendosur ta shëtisë Tianin e vogël në park.

Ai vetëm pak minuta më parë ka publikuar foto e video ku shihet duke mbajtur në krahë djalin e tij.

Por ajo që bie në sy është se Patrisi kujdeset aq mirë për Tianin saqë edhe e ushqen atë.

Për më shumë shikoni më poshtë këtë foto e video të ëmbël.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400