Një klip veror, e këngë mjaft ritmike – Besjan Gashi sjell projektin “A e din”

16:39 / E enjte, 12 Korrik 2018

Këngëtari i njohur, Besjan Gashi, ka sjellë projektin e ri të tij.

“A e din” titullohet kënga mjaft ritmike e këngëtarit e cila qysh në orët e para të lansimit po pëlqehet nga publiku.

Muzika dhe teksti janë punuar nga top producenti, Nurteel, i cili ka realizuar edhe shumë hite tjera në skenën muzikore shqiptare.

Klipi është xhiruar nga Alban Selimaj, regjisori i njohur i shumë klipeve.

Ky videoklip i radhës nga Besjani vjen pas shumë sukseseve të tij me këngët e kaluara. Ai është një prej zërave të kërkuara të kësaj vere. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400