Një “latine” seksi si Soni Malaj!

13:16 / E diell, 13 Maj 2018

Shquhet për linjat e saj mjaft të kuruara dhe është një nga këngëtaret më energjike në skenën shqiptare.
Aktualisht Soni Malaj është në konkurrim në spektaklin e kërcimit “Dancing With The Stars” ku është më në formë se kurrë.

Në këtë foto të publikuar në Instagram Sonin e shohim të veshur si një bukuroshe latine të vërtetë. Mjaft seksi dhe provokuese ajo i buzëqesh aparatit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400