Një Shën Valentin si ky për ish të dashurën e Majkit

14:02 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Ish e dashura e reperit Majk nuk ka pasur asnjëherë një Shën Valentin më të bukur se ky i sotmi.

Kjo për faktin se dashurinë më të madhe të saj, djalin Roan e ka pranë vetes, shkruan lajmi.net

Sot kur të gjithë po urojnë dashuritë e tyre në këtë datë të veçantë për çiftet ishte Majlinda ajo e cila ka publikuar një imazh të djalit të saj i cili është rritur shumë.

Pa Majkin dhe asnjë dashuri të re duket se Majlinda po mjaftohet me ngrohtësinë e Roanit dhe s’ka çfarë t’i duhet tjetër njëherë për njëherë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400