Një super fashion star si Gjyste Vulaj

14:33 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Ka ardhur tashmë në formën më të mirë trupore e duket jo vetëm “Top” por edhe plot fashion. Kjo është artistja Gjyste Vulaj e cila siç e shihni dhe në foto dhe video që ka postuar në rrjetin e saj social duket vërtetë një Star e me një super veshje që ka mahnitur të gjithë.

 

 

Image

E kjo veshje është krijuar dhe kombinuar nga vetë ajo pasi mësojmë se është blerë pjesë-pjesë më herët në Amerikë, ndërsa jo vetëm ka mahnitur fansat e saj të shumtë dhe publikun e madh në Hamburg të Gjermanisë por edhe ndjekësit në Instagram, ku një super koment i ka dhënë edhe top modelja me famë botërore Emina Cunmulaj. Këngëtarja vazhdon të jetë artistja femër më e kërkuar shqiptare.BS

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400