Njihuni me gjyshen e Kimi Kardashian (Foto)

09:10 / E mërkure, 14 Mars 2018

Duket se bukuria e vajzave të familjes Kardashian-Jenner është mjaft e hershme.

Fansat e tyre përveç pesë motrave, njohin edhe mamanë e tyre, Kris Jenner, e cila gjithashtu është mjaft e bukur edhe pse është 62-vjeçe.

Mary, Kris Jenner dhe Kim Kardashian këtë të martë kanë realizuar një foto të treja bashkë, dhe detaji që i bën bashkë është floku bjondë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400