Njihuni me zeshkanen më bombastike të Instagram-it (FOTO)

21:34 / E diell, 26 Gusht 2018

Becky Hudson është dëshmi e gjallë e fuqisë së Instagram’it.
“Kam lindur dhe jam rritur në Riçmond, Virxhinia. Fillimisht punoja si artiste makiazhi, më pas vendosa të hap një llogari në Instagram dhe të publikoj disa fotografi joshëse”, ka treguar zeshkanja përvëluese për Maxim.

“Ato tërhoqën vëmendjen e disa fotografëve, dhe gjithçka vazhdoi nga aty. Pas më pak se një viti, u zhvendosa në Los Anxhelos, arrita t’i bëj mbi 723.000 ndjekës, por s’po i numëroj më”, është shprehur ajo.

Gjoksi gjigant, me madhësi 36DDD, e ka bërë atë mjaft të pëlqyer. Në popullaritetin e zeshkanes në Instagram kanë ndikuar edhe sytë e kaltër joshës, por edhe të pasmet seksi.

Nëse trendi i popullaritetit të saj vazhdon kësisoj, ajo pritet t’i bëjë një milion ndjekës para fundit të këtij viti. /Express/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400