‘Njo po njo’ albumi më i ri nga Meda, me dhjetë këngë

17:29 / E hëne, 18 Qershor 2018
Këngëtari Meda po vjen me album të ri muzikor.

Burime të lajmi.net pranë këngëtarit bëjnë të ditur se albumi do ti ketë gjithsej 10 këngë,

Janë një numër jo i vogël i bashkëpunëtorëve të cilët kanë punuar për këngëtarin e shumë hiteve.

Tekstet e gjashtë këngëve të tij i ka shkruar Ghulo, dy prej tyre Fatmir Muka, një Ilir Berani dhe tekstin e këngës tjetër Arsim Bunjaku.

Këngët janë punuar nga producentët: Granit Gashi, Wirusi dhe Nurteel Morina.

Ndryshe Meda sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri, këngën ‘Badihava’ e cila mori pëlqimin e publikut dhe për një ditë pranoi klikime të shumta në Youtube.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400