Njomza e Shyhretës e shkrin të tërin burrin e saj, ja sa e bukur është bërë

01:29 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Njomza Salihu është vajza e madhe e këngëtares sonë Shyhrete Behlulit.

Ajo është martuar prej shumë vitesh, ka krijuar edhe familje dhe po ashtu është gjendur mirë me profesionin e saj, larg muzikës, shkruan Kosovarja.

Njomza nuk ka preferuar që të këndoj si motra e saj më e vogël Engji, por iu ka përkushtuar më shumë jetës dhe punës së saj. Jeta familjare asaj i ka ec shumë mirë, Nomjza ka dy vajza të cilat janë rritur e bërë gati si shoqe me të.

Së fundmi Njomza ka pozuar me tërë familjen e saj të ngushtë e më pas kjo foto që do e shihni tani, është publikuar në rrjetet sociale ku dhe ka marr shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Po duken bukur apo jo?

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400