Noizy dhe Oriola “kapen” në komente

10:37 / E martë, 17 Prill 2018
Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të estradës sonë.

Ai njëherësh është lider i labelit “OTR”, pjesë e të cilit është edhe modelja Oriola Marashi

Edhe pse nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor, Oriola duket se ka marrëdhënie shumë të mira me anëtarët e këtij grupi.

Në shumë raste, Oriola është bashkë me anëtarët e “OTR”, por në fotografinë e fundit ajo nuk i ka kursyer “thumbet” me Noizyn.

Pasi modelja postoi një fotografi joshëse, Noizy i komenton “Balli jot si shpull”, ndërsa Oriola ia ktheu “Kush foli, ti qe ke koken si shpatull”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400