Noizy ndalohet nga policia e Kosovës (Foto)

15:58 / E diell, 05 Gusht 2018

Noizy edhe këtë sezon ishte mjaft i ngarkuar. Me këkesë të fansave, ai ka udhëtuar në vende të ndryshme për të realizuar koncerte.

Por mbrëmjen e djeshme i ka ndodhur një incident me policinë e Kosovës.

Reperi është ndaluar nga policia pas koncertit. Noizy ka ndarë një foto por nuk ka treguar arsyen se pse ka ndodhur kjo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400