Noizy nuk po di ku të ndalet, sot godet sërish

13:45 / E enjte, 14 Qershor 2018

Reperi Noizy është duke sjellë çdo ditë e më shumë krijimtari për fansat e tij.

‘Toto’ është kënga e tij e rradhë.

Para kësaj kënge ai ka publikuar një bashkëpunim me Alban Skënderajn dhe u vlerësua mjaftueshëm për mesazhin që përçon.

Gjithashtu dhe një këngë e tij ku në klip shfaqej super sexy  Kejsi Medini ishte ndër më të përfolurat ne media.

Noizy ka pralajmëriuar se këtë verë do të ketë një boom publikimesh.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400