Nuk do e besoni sa kushton një çantë dhe një shall i Marinës!

19:35 / E enjte, 22 Shkurt 2018

 

Veshja e personazheve të njohur të ekranit ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ajo çfarë ka rënë në sy këtë herë është shalli dhe çanta e publikuar në foton e fundit të moderatores bukuroshe Marina Vjollca.

Shalli plot ngjyra i firmës Alexander Mc Queen arrin në 210 euro ndërsa çanta e po të njëjtës firmë në 135 euro.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400