Nuk e la ta tejkalonte, ja çka i bëri shoferit reperi Stresi

22:09 / E martë, 13 Mars 2018

 

Ndodh shpesh në rrugë.

 

Pothuajse të gjithëve iu ka ndodh që të jeni duke ecur me makinë dhe shoferi para jush të mos iu hapë rrugën ose t’iu bëj “stila” vetëm për faktin se nuk ka dëshirë ta parakaloni, shkruan lajmi.net

E një gjë e tillë i ka ndodhur edhe reperit Stresi por ai është kundërpërgjigjur në një formë interesante.

duke përfituar nga fakti që makina përpara kishte të vendosur në xham numrin e telefonit të shoferit pasi ishte në shitje, djemtë kanë vendosur ta telefonojnë dhe me mirësjellje, i kanë kërkuar shoferit të lirojë rrugën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400