Nuk do ekspozojë më diamantet, paraqet kërkesë për sigurimin e atyre që s’ju vodhën (Foto)

16:11 / E mërkure, 11 Janar 2017

Kim Karadashian nuk do të mbajë më gjëra me vlerë prej 4 milionë dollarësh tani ose kurrë, për shkak se autoritetet kanë vendosur këtë gjë për arsye të rrezikut .

Burime të afërta në lidhje me hetimin në fjalë ekipi ligjor i Kim-it, kanë bërë të ditur se janë arrestuar 17 të dyshuar-duke bërë të qartë se e vetmja mënyrë  për t’u shmangur nga rreziku është që të mos shihen më gjëra kaq të vlefshme në fotografitë e Kim Karadashian.

Policia ka bërë të ditur se shumica e diamanteve të Kim-it janë dërguar në rrethin e diamanteve ‘Antwerp’ në Belgjikë.

Sipas TMZ, Kim ka paraqitur një kërkesë të sigurimit e 20 karatëve të unazave prej diamanteve, në total 13 gjëra me vlerë prej 5.6 milionë të cilat i ishin vjedhur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400