Nuk fshehën më! Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi në pushime së bashku

17:31 / E mërkure, 13 Qershor 2018

 

Lidhja e tyre ka bërë bujë në shtypin rozë.

Çifti i njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi vazhdojnë të përfliten në rrjete sociale për lidhjen e tyre,

Edhe pse ata ende nuk e kanë mohuar as pohuar lidhjen që kanë, fotografitë që publikohen thonë tjetër gjë.

Ndërkaq, nëse shikoni profilin e artistëve të njohur, mund të vëreni që fotot e fundit janë realizuar në vendin e njejtë.

E kjo nënkupton, që ata janë së bashku pavarësisht të gjithave!!

Dyshja kanë realizuar edhe dy projekte, “Vetëm ti”, “Shi bie në Tiranë”, janë hitet e njohura të çiftit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400