Nuk do ta besoni mbesa e kujt është Enca Haxhia (Foto)

10:17 / E enjte, 14 Shtator 2017

 

Këngëtarja Enca Haxhia është duke na surprizuar dita ditës, por këtë herë nuk ka të bëjë me pozat e saj të ekzagjeruara.

Me sa duket këngetarja e preferuar e të rinjve shqiptarë u ushtrohet në sportin e qitjes.

Ajo ka publikuar një foto mbi të cilën shkruan: “Mbesë Partizani’. Këtë detaj Enca e ka zbuluar për herë të parë. Por nga shkrepja e fotos nuk mund të lihen pa u bënë re dhe të pasmet e saj voluminoze.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400