Nuk do ta besoni se çka i ndodhi Dafinës në një dasmë në Malishevë (Video)

00:40 / E mërkure, 20 Shtator 2017

 

Ky vit ka qenë ndryshe për të.
Këngëtarja Dafina Dauti këtë verë ka filluar sezonin e parë me dasma, por, që në start është përballuar me një situatë të pakëndshme, shkruan lajmi.net

Ajo ka qenë në një dasmë në Malishevë por që për fat të keq është përballë me një moment jo të dashur për të.

Për të kuptuar se çka i ndodhi Dafinës në këtë aheng, klikojeni minutën 2:23 të videos.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400