Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq

22:38 / E diell, 17 Dhjetor 2017

Këtë diele ne emisionin Kojshia Show me moderatorin Sadri Imeri ishte e ftuar deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu – bën të ditur /InfoKosova/

Ku pa pritmas moderatori vesh një bluzë “Edhe unë jam M**”,  ja shikone reagimin e deputetës Albulena Haxhiu /InfoKosova/

Për më tepër shikone videon nga minuta 16:21:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400