Olta Gixhari shkakton trafik, nxjerr gjoksin në mes të rrugës

18:41 / E enjte, 12 Tetor 2017

 

 

​Gjithmonë ajo është cilësuar si një nga aktoret më sexy të ekranit shqiptar.

Biondia provokuese ka goditur dhe këtë herë. Teksa është në makinë Olta Gixhari ka provokuar duke nxjerë në pah gjoksin e saj.

Këto skena nuk janë të pa zakonshme për aktoren, e cila është nëj nga emrat që njihen si më provokuesja dhe ngacmon me pozat e saj.

Kohët e fundit ajo ka qëndruar larg përkushtimeve dhe aktiviteteve artistike. Me sa duket pushimet e aktores po zgjatin edhe pas verës.

Kohët e fundit Olta është parë pranë mikut të saj të vjetër, aktorit Nik Xhelilaj i cili me ardhjen e tij të fundit në Shqipëri njoftoi se ishte duke realizuar një projet të ri artistik.

Ndërkohë për jetën e saj private nuk dihet shumë. Gixhari nuk është përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie.

E fundit ishte romanca e saj me djaloshin disa vite më të vogël se vetja.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400