Onati feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë (Foto)

14:12 / E hëne, 16 Prill 2018
Reperi nga labeli “Babastatrs”, Onati feston ditëlindjen.

Sot, Onati ka mbushur plot 26 vjet jetë, ndërsa njoftimin për ditëlindje e bëri përmes rrjeteve sociale.

Reperi ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, mbi fotografinë që postoi në Instagram.

“Turist” titullohet projekti i fundit nga Onat dhe Marshall Jungle, ndërsa nga imazhet që kanë sjellë me anëtarët e grupit kanë njoftuar se po përgatisin diçka të madhe.

🥂

A post shared by ONAT #BABASTARS (@onatofficial) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400