Operohet Era Istrefi

21:34 / E diell, 26 Gusht 2018

Këngëtarja Era Istrefi ndodhet në spital, pasi është operuar nga apendesi, apo siç njihet ndryshe “zorra qorrë”.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka lajmëruar fansat me një video në profilin e saj në Instagram, në të cilën ka thënë se ndodhet në spital dhe është në gjendje të mirë pas operimit.

Kujtojmë se kënga e fundit e Erës “Oh God” në bashkëpunim me këngëtarin xhamajkan, Konshens, është pritur mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj./GazetaExpress

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400