Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

23:30 / E martë, 13 Mars 2018

 

Blerim Destani krijoi karrierën e tij në Gjermani dhe është një ndër aktorët që bëri krenar shqiptarët me sukseset e tij atje.

Blerimi përveç famës ai ka përfituar edhe një jetë të mirë financiare, përcjell ORAvip.

Ai shpesh edhe e ekspozon këtë jetë tek ndjekësit e tij të shumtë në rrjetet sociale.

Një orë e Blerim Destanit kushton sa dy banesa.

Plot 123,900 ka paguar për një orë dore, e që tregon për shijen e shtrenjtë që ka aktori shqiptar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400