Oriola Marashi ia ndreq spotin në bikini Noizit (Video)

20:49 / E martë, 07 Gusht 2018

Noizy ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Peace & Love” dhe është lansuar sot në kanalin ‘Youtube’.

As kësaj radhe reperi nuk i ka ikur stilit të tij sakaq në klip shfaqet edhe modelja shqiptare, Oriola Marashi e cila është edhe pjesë e OTR-së.

Modelja vjen tejet seksi në bikini duke i dhënë edhe sharm videoklipit.

https://www.youtube.com/watch?v=3fi1trPlHtU

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400