Oriola Marashi zhgënjen fansat, fotot e arkivave do ju lënë me gojë hapur

17:08 / E enjte, 16 Gusht 2018

Oriola Marashi është një ndër modelet më të ndjekura dhe më të përfolura për shkak të fotove provokuese.

Prej kohësh Oriola është pjesë e grupit të njohur OTR.

Ashtu si shumë femra të showbizit dhe modelja është akuzuar se ka kryer operacione plastike dhe se përdor photoshop, por mesa duket kjo rezulton e vërtetë.

Ndoshta jeni mësuar ta shikoni Oriolën të kuruar në çdo detaj, por nga një kontroll në të kaluarën e saj na rezulton një ndryshtim drastik pas ndrëhyrjeve kirurgjikale në hundë, buzë, në vetulla dhe te mollëzat.

Është vërtet zhgënjyese të krahasosh Oriolën e mëparshme me atë të ditëve të sotme./NewsBomb/

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400