Oriola, shqiptarja me gjoksin më tërheqës (Foto)

09:11 / E martë, 17 Prill 2018

Oriola Marashi është ndër femrat më provokuese shqiptare.

 

 

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi, ku shihet të jetë grimuar nga grimerja e njohur kosovare, Sellma, e cila ia ka vënë në pah bukurinë. Gjoksi i hapur vetëm sa ia ka shtuar hijeshinë asaj.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400