“Pa reçipeta dhe tufa eurosh!” Trejsi Sejdini ‘tërbon’ me këtë VIDEO nga Milano

11:26 / E enjte, 19 Prill 2018

Trejsi Sejdini tashmë është një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar.

Madje në Instagram ajo ka mbi 60 mijë ndjekes si dhe ka marrë pjesë në klipe të ndryshme si modele, kujtojmë ‘Gang Gang’ nga Fero dhe ‘Xhelozia’ nga Mozzik.

Pak javë më parë ‘gangsterja nga Elbasani’ u përfshi në një sherr në club-et e kryeqytetin ku gjuajti edhe një person me shishe por arsyeja nuk dihet ende.

Së fundmi Trejsi ka ‘çmendur’ rrjetin me videon e postuar ne Insta Story ku shihet ne Milano. E veshur sportive dhe pa reçipeta ku shihen edhe thithkat dashur pa dashur, madje edhe me tufa eurosh. Mos humbisni pa parë videon më poshtë siguruar nga intv.al

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400