Pamje nga atmosfera e ‘zjarrtë’ në koncertin e Elvanës mbrëmë në Prishtinë

12:50 / E diell, 15 Korrik 2018
Elvana Gjata është njëra ndër artistet më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja mbrëmë ka mbajtur koncert madhështor në Prishtinë, ku performoi live hitet e saj, shkruan lajmi.net.

Për ta parë nga afër Elvanën, ishin mbledhur numër i madh i fansave, ndërsa atmosfera ishte në maksimum.

Elvana dhuroi shou të vërtetë, ndërsa këtë gjë më së miri e vërteton një video që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Në atë video, ajo ka shkëputur një pjesë nga këndimi i këngës së fundit “Mike”, ku i gjithë publiku këndonin një zëri me të.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400