Me pamje nga qielli, Eni Koci çfarë loqke

12:59 / E enjte, 14 Qershor 2018

 

Eni Koci padyshim që është ngë femrat më të bukura të estradës.

Motra e Greta Kocit sapo ka publikuar një fotografi me pamje nga qielli me një kombinim ngjyrash të çelura.
Me sytë e saj të mbyllur, Eni shumëkë mund ta kthjellë me këtë fotografi./

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400