Pamje të rralla të martesës së Medës (Foto

16:13 / E martë, 07 Gusht 2018

Mehdin Përgjeqaj, i njohur më mirë si Meda, po vazhdon me projekte të ndryshme muzikore.

Por, pos karrierës prej këngëtari, ai ka edhe një jetë familjare që e ruan me xhelozi të madhe.

Në fakt, dhjetë vjet më parë artisti kurorëzoi lidhjen disavjeçare me bukuroshen – Luljetën.

E pikërisht në këtë datë të shënuar për çiftin, bashkëshortja ka publikuar pamje të papara deri më tani të ditës së tyre më të lumtur.

Lulja ka publikuar në llogarinë e vetë personale të Instagramit një video që shfaq dyshen duke shkuar drejt altarit të martesës.

Theksojmë se çifti sot ka katër fëmijë dhe kanë një jetë të lumtur familjare.

Ndryshe, këngëtari është mjaft i angazhuar me koncerte anembanë trojeve shqiptare si në diasporë.

 

Kliko ne link per video :

 

https://www.instagram.com/p/BmJu89Rn-5i/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400