Para dhe pas rregullimit të dhëmbëve, si dukeshin yjet

22:55 / E martë, 13 Mars 2018

 

Përgjatë dekadës së fundit, personazhet e famshëm të ekranit shqiptar kanë pësuar transformime të shumta në portretet e tyre, kjo herë falë makeup-it, e herë falë mjekëve.

Por teksa të gjithë përpiqen të gjejnë çfarë kanë ndryshuar duke u përqëndruar tek ndërhyrjet që janë më të përhapura si ajo e hundës apo e buzëve, shpesh harrojnë një detaj që është thelbësor për një portret të bukur: dhëmbët

Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre.

Eneda Tarifa

Besart Kallaku

640-0-5aa697aee9017

Greta Koçi

640-0-5aa697b08bfbe

Armina Mevlani

640-0-5aa697af9a534

Viola Spiro

640-0-5aa6a1a691e17

Marina Vjollca

640-0-5aa697ae6c0aa

Luana Vjollca:

640-0-5aa697abda9ff

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400