Pas 7 milionëve që i mori, Capo e ka ndërmend ta bëj këtë gjë

00:26 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

I ka marrë 7 milionë.

E këtë shifër të klikimeve, reperi Capital T dhe Majku e kanë marrë me këngën e tyre ‘Pasha Jetën’ që nuk ka shumë ditë që është publikuar, shkruan lajmi.net

Suksesi i këtij projekti, siç duket e ka bindur Capon të vijë me këngë të re.

Reperi ka hedhur një fotografi në Instastory ku pyeti ndjekësit se a të sjell ndonjë këngë të re apo.

E se çka do vendosin ata, presim të shohim

screenshot_2

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400