Pas “Bileta”, Kida ka një lajm të gëzueshëm për fansat..

23:41 / E mërkure, 13 Qershor 2018
Janë bërë një muaj që nga kënga e re e Kidës “Bileta”.

Këngët verore sapo kanë filluar edhe për artisten e njohur Orhidea Latifi e cila është duke punuar fuqishëm në projekte të reja,

Përmes një video që ka hedhur në Instagram ajo bën të ditur se është në përgatitje të këngës së re, e që pritet të publikohet në vijim.

“Uuu çfarë po vjen”, është mbishkrimi sipër videos ku etiketon edhe producentët e grupit të saj ZzappChriss.

Vlen të ceket se projektet e Kidës po pëlqehen gjithnjë ku edhe kjo e fundit numëron mbi 8 milion klikime.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400