Pas divorcit me Brad, gjykata i vendos rregulla Angelinës

08:21 / E enjte, 14 Qershor 2018
Ata të dy ishin një ndër çiftet më të dashur në Hollywood, por divorci nuk kurseu as martesën e tyre.

Angelina Jolie dhe Brad Pitt firmosën divorcin para disa muajsh, por që proçeset vazhdojnë ende.

Në momentin kur ka firmosur aktores i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Brad Pit-in të shikojë fëmijët rregullisht derisa ajo të mbarojë xhirimet e filmit Maleficent 2 në Mbretërinë e Bashkuar këtë verë. Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre. Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400