Pas ndarjes me Gigin, Zayn shfaqët me… (Foto)

10:25 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Zayn Malik dhe Gigi Hadid ditën e djeshme kanë bërë të ditur se janë ndarë.

Kjo ndarje erdhi pas dy viteve romance mes cifti dhe qindra dalje publike. Ata fajësuar angazhimet dhe orarin e gjatë që po i largonte nga njëri tjetri.

Por Zayn pas këtij lajmërimi është fotografuar në diellin vezullues i Floridas, ku shfaqet pa bluzë dhe provokues.

Në sy bije më së shumti gjoksi i tij i mbuluar me tatuazhe, e sidomos me atë më specialin që janë sytë e një femre.

Inking: The star displayed his extensive range of tattoos, including some new ink on his neck

Stepping out solo: Zayn Mailk was spotted relaxing solo in his rented Miami mansion on Tuesday, just hours after confirming that his romance with Gigi Hadid had come to an end

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400