Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën lëvizjen e papritur

17:07 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

 

 

Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje.

Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk është më në një lidhje me këngëtarin Luiz Ejlli. Megi dhe Luizi nuk kanë qenë aktivë në rrjetet sociale dhe veç lajmit për ndarjen seç farë ndodh me jetët e tyre nuk dihet thuajse asgjë.

Por Luizi vendosi të thyejë heshtjen. Djali nga Shkodra i është rikthyer pasionit të hershëm, muzikës. Në një bashkëpunim me këngëtaren Rezarta Smajan, Ejlli do të ngjiten në këngën e Festivalit të RTSH.

Ejlli kthehet në skenë pas vitesh mungesë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400