Pas propozimit që i bëri Elitës, Gjiko: Kur e don, s’ke çfarë pret!

14:36 / E diell, 15 Korrik 2018
Gjiko dhe Elita Rusi janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Reperi ka qenë së fundi i ftuar në emisionin “Mirage”, ku foli për profesion dhe jetën private, shkruan lajmi.net.

E kur jemi tek jeta private, Gjiko me rastin e ditëlindjes së Elitës i propozoi asaj fejesë, ndërsa moderatorja i tha “PO”, atij.

I pyetur se si erdhi deri tek propozimi pikërisht në ditëlindjen e të dashurës së tij, Gjiko flet me shumë dashuri për të.

Ndiqeni  videon në linkun e mëposhtëm nga minuta 3:13 dhe mësoni se çfarë thotë reperi.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400